Fitnesa trenere: Šobrīd sporta klubos aktīvi notiek gatavošanās skriešanas maratoniem
Publicēts 12. martā, 2014.
Vasara tuvojas, un par to liecina ne tikai pavasarīgie laikapstākļi, bet arī fitnesa klubu apmeklētāju rosība...

Citiem, pamatuzdevums, ir atbrīvoties no liekajiem kilogramiem vēl pirms vasaras sezonas, citiem uzturēt sevi nemainīgi labā formā, taču, kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, vairums apmeklēju šobrīd aktīvi gatavojas gaidāmajiem skriešanas maratoniem – “Sieviešu skrējienam”, “Nordea” Rīgas maratonam, “Stipro skrējienam” u.c. 

Dalība kādā no skriešanas maratoniem, ne vienam vien, aktīva dzīvesveida mīļotājam jau ir kļuvusi par patīkamu tradīciju, taču katru gadu savus spēkus tuvākās, vai tālākās distancēs izmēģina arī tie, kas ikdienā ar sportu nodarbojas mazāk. Tomēr skriešanas maratonu vienojošā un entuziasma pilnā atmosfēra vilina daudzus, līdz ar to, sporta klubos jau šobrīd ir jūtama patīkama rosība. Lai nostiprinātu muskulatūru un palielinātu fizisko izturību gaidāmo skrējienu laikā, aktīvi tiek apmeklētas gan “Body Arhitect”, “TRX”, “Body Bike” grupu nodarbības, gan arī svaru zāle, turklāt arī sieviešu vidū spēka treniņi kļūst arvien iecienītāki. 

“Pats galvenais maratona veikšanai ir vēlme un iepriekšējā sagatovotība. Pirms piedalīšanās kādā no maratoniem, ikvienam vajadzētu novērtēt savus spēkus un saprast, vai viņš ir fiziski gatavs konkrētajai skriešanas distancei. Vairums 42 km skrējēju pirms tam nopietni trenējas un arī izglītojas par skriešanu. Savukārt, mazāku attālumu mērotājiem dažkārt šķiet, ka skriešana tāds nieks vien ir, taču patiesībā pieveikt 10, 15 vai 20 kilometrus nav nemaz tik vienkārši, ir jābūt ne tikai fiziski, bet arī morāli gatavam. Šobrīd vairums mūsu fitnesa klubu apmeklētāju atzīst, ka tieši maratoni un vasarā paredzētās sporta aktivitātes ir tās, kas mudina fitnesa klubu apmeklēt biežāk. Esam gandarīti, ka  Atlētikas apmeklētāji arī aktīvi konsultējas ar mūsu fitnesa klubu treneriem par to, kā labāk sagatavoties gaidāmajiem sporta pasākumiem,” turpina Veronika Kim.

Fitnesa klubu tīkls „Atlētika” piedāvā mūsdienīgi aprīkotus klubus gan Rīgā, gan citās Latvijas pilsētās. “Atlētikā” valda draudzīga atmosfēra, strādā pretimnākošs personāls un tiek piedāvāts plašs, unikālu un pārbaudītu pakalpojumu un nodarbību klāsts. Visiem, kas sapņo atbrīvoties no liekā svara un uzturēt sevi labā formā, “Atlētika” personāls ar pārliecību var teikt: mēs esam gatavi Jums palīdzēt! 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: