Sporta entuziasti aktīvi atbalsta bērnus; aicina atsaukties arī citus
Publicēts 11. decembrī, 2013.
Tuvojoties Ziemassvētkiem, fitnesa klubu tīkls “Atlētika” vēlas atbalstīt un iepriecināt bērnus un pusaudžus no Palīdzēsim.lv aprūpē esošām ģimenēm.

Visos astoņos sporta klubos ir izvietotas kartona kastes, kurās Atlētikas apmeklētāji, kā arī darbinieki, var sarūpēt kādu Ziemassvētku dāvanu vai saldumus bērniem, tādējādi padarot šos Ziemassvētkus gaišākus un īpašākus. “Atlētika” aicina arī visus līdzcilvēkus palīdzēt piepildīt dāvanu kastes bērniem un atnest kādu dāvanu uz sev tuvāko “Atlētiku”.

Lai atvieglotu uzdevumu ziedotājiem, uz kastēm ir uzlīmēti plakāti, kuros minētas visas iespējamās lietas, kas ļoti iepriecinātu bērnus un pusaudžus no Palīdzēsim.lv aprūpē esošām ģimenēm – sociālajam riskam pakļautām ģimenēm, no daudzbērnu un audžuģimenēm.

“Papildus iespējai ziedot kādu saldumu vai mantu, fitnesa klubu “Atlētika” apmeklētājiem būs iespēja palīdzēt piepildīt bērnu Ziemassvētku sapnīšus, piezvanot pa tālruni 90006888, kurš būs redzams uz ģērbtuvju skapīšu durvīm. Visi zvani, kas tiks saņemti uz ziedojumu tālruni decembrī, tiks novirzīti Ziemassvētku aktivitātēm tieši bērniem. Aicinām ikvienu dāvāt sirds siltumu, atbalstot bērnus, pret kuriem liktenis nav bijis tik labvēlīgs,” norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs.

Fitnesa klubu tīkla “Atlētika” vadība nolēmusi ziedot arī Ls 500,- vislielākā Palīdzēsim.lv aprūpē esošo bērnu sapņa īstenošanai – Līvu akvaparka apmeklējumam.

Arī citi uzņēmumi tiek aicināti iesaistīties Ziemassvētku akcijā „Sasildīsim sirsniņas”, jo kopīgi mēs varam padarīt šos svētkus īpašākus.

Plašāku informāciju par Ziemassvētku akciju skatiet mājaslapā Palidzesim.lv.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: